Opustili nás:

  

 

 


 

    

     

 

Novinky

31.03.2024 13:32

AIRA A TI DRUZÍ

          Tak nejdříve ti druzí. Annie, Michal i Koky jsou na příchod nových jedinců do smečky zvyklí. Annie jich musela dosud "překousnout" ( tu první - Cherry skoro doslova) už 5, Michal 3 a Koky 2. S přijetím Airy si proto neděláme hlavu. Počítáme  sice se...
23.03.2024 17:27

NĚCO SE KONČÍ, NĚCO ZAČÍNÁ...

        Složení naší smečky zaznamenalo jistých změn. Nemám změny ráda. Odchod dvou psích  seniorů jen těžce nesu, leč nejlepším lékem na bolest shledávám vždy "náplast" v podobě přírůstku do prořídlé smečky. Není to neúcta  k odchozímu, jen potřeba přetavit utápění se...
12.03.2024 17:52

JUBILANTKA

      Otáčím v diáři další list a na stránce vidím velké červené srdce, v němž je výrazným písmem napsáno ANNIE s číslovkou 14. Moje Aninka má dnes narozeniny.                                  ...
28.01.2024 15:34

Z FORMY

Už nějakou dobu se cítím jako oblíbená přistávací plocha pro kdejakého virového prevíta. Moje imunita, dlouhé roky téměř neprůstřelná, dostává v posledních 2 - 3 letech povážlivě  "na frak". Tak trochu to přičítám depresivně šmrnclé péči o nemohoucí  psí staroušky - nejdříve slepo-hluchou...
14.01.2024 18:45

MÍ PRDLONI MI ROZUMĚJÍ

Jsem přesvědčena, že většina mých známých uvidí v označení Prdloni některé svérázné členy naší psí smečky. Snad vůbec nikomu nepřijde na mysl, že by se mohlo jednat o lidi. A přesto o lidi jde, a to dokonce o ty, kteří jsou velmi blízcí mému srdci. Předesílám, že zdánlivě hanlivý titul pouze klame...
10.12.2023 18:14

Sbohem, Cherry

    Vidím to jako dnes. Byl sychravý podzimní den, když jsme s oběma dcerami vyrazily na podvečerní výlet do Žiliny. Cílem bylo omrknout psisko, kterému jsme snad chtěli dát domov. Vořech se smutným osudem týraného psa na řetězu.     Huňatá "medvědice" nás hned naprosto...
17.11.2023 05:09

MISTROVSTVÍ REPUBLIKY SENIORŮ

    Ještě před nějakým časem se mi při myšlence účasti na jakémkoliv mistrovství spouštěla krev z nosu a propadala jsem záchvatům migrény. Letos jsem se však odhodlaně postavila hned několika výzvám. Sic s rozklepanými koleny a sešněrovaným sebevědomím, zato s přesvědčením, že je třeba...
15.10.2023 16:57

NENÍ NADTO MÍT PLÁN

                   Podzim patří v agility tradičně svátku nad svátky. Do určeného města se ze všech koutů světa sjedou ti nejlepší z nejlepších, aby poměřili  kvality své i svých psů a usilovali o post nejvyšší - titul MISTRA SVĚTA. Letos byl...
23.09.2023 15:30

TRUTNOVSKÉ SNAŽENÍ NA MISTROVSKÉ ÚROVNI

         Září mělo býti tím měsícem, kdy jsem dospěla k dalšímu, pro mne velmi významnému, posunu uvnitř sebe sama. Ještě teď mi hlava nebere jaká vyšší moc mě dokázala ovlivnit natolik, že jsem absolvovala kvalifikační závody na Mistrovství republiky v agility a s Koky se...
30.08.2023 19:42

NÁVRAT K POPRÁZDNINOVÉMU REŽIMU

      Co svět světem stojí, měsíce červenec a srpen (tedy pro nás učitele ty prázdninové) probíhají v notně zrychleném režimu. Než se člověk stačí rozkoukat po přírodě, užít si sluníčka, zahrady, bazénu, lesa, hub..., než si zvykne, že nemusí vstávat v předepsaném čase, že vlastně...

© 2009 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode