AGILIŤÁCKÁ SEZÓNA OD LEDNA 2009 DO ÚNORA 2010

       

 

VOSA CUP 1 - 17.1 .2009

Barča běžela jako doskokan. Byla rozhozená a nesoustředěná na výkon. Míjela i tunely, které na cvičáku běhá s úplnou jistotou.

 

VOSA CUP 2 - 14. 2. 2009

Barunka 2. místo ve zkoušce ( naše první výborná !!!! ).

VOSA CUP 2 - 15. 2 . 2009

Barunka běhala špatně. Stále hledala na parkuru Elišku a odbíhala za ní...ach jo, tohohle jsme si užily s Bobinkou...!

 

OSTRAVSKÝ POHÁR - 28. 3. 2009

Rozhodčí: B. Huppe

Barunka závodila v jí prozatím neznámých podmínkách. V hale na koberci. Sice neběhala nejhůř, ale to bylo jen jeden běh. Skončily jsme na 12. místě. Neměla jsem z toho dobrý pocit a neděli jsem vzdala, přestože jsem byla původně přihlášená.

 

PERMONÍK - 18. 4. 2009

Rozhodčí: A. Grygar , T. Glabazňa

Hrůza. Všechny tři běhy jsme se diskly. K nedobrému pocitu přispěl i arogantní projev rozhodčího Grygara. Barunka má tendenci odbíhat z parkuru za Eliškou. Opět bojuji se stejným problémem jaký měla i Bobinka.

PERMONÍK - 19. 4. 2009

Rozhodčí: A. Grygar, T.Glabazňa

Přes příšerný včerejší zážitek jsem se rozhodla, že se to pokusím prolomit druhý den. Bohužel jsem nic neprolomila. Tři běhy a tři disky. Pocit marnosti...chuť to všechno vzdát....

 

JIHLAVA - 2. 5. 2009

Rozhodčí: J. Podmolová

Eliška potřebuje k obajobě třídy A3 splněné jisté limity, takže hledá závody od našeho bydliště poněkud vzdálenější. Jihlavské závody byly jumpingový speciál. Vzala jsem i Barču a zkusily jsme to.Ze tří běhů jsme doběhly jen jeden. Dvakrát opět problém z vyhlížením Elišky a odbíháním z parkuru. Tyto závody jsou pro mě přece jen něčím vyjímečné. Zamilovala jsem se tady totiž do plemene- australská kelpie, která tady taky  běhala. O tom později a v jiné rubrice....:-)

 

VALMEZ - 23. 5. 2009

Rozhodčí: J. Podmolová

Využila jsem příležitosti, že se Eliška nemůže tohoto závodu zúčastnit a s úmyslem eliminovat Barčino odbíhání z parkuru jsem se na závody vypravila s Evou Mikurdovou. Byly to pohodové závody. Moc se nám líbily a hlavně jsme u dvou běhů ze tří neměly  sebemenší problém. V tom třetím jsem bohužel chybovala já....popletla jsem totiž trasu a tak jsem nás diskla.( Promiň, Barunko ). Ale v jumpingu jsme skončily na skvělém 4. místě. Paní rozhodčí ( J. Podmolová ) si všimla našeho pokroku a pochválila nás.

 

PROSTĚJOV - 13. 6. 2009

Rozhodčí: J. Máčková

Další ze vzdálenějších závodů. Tentokrát dvojzkoušky. Odsejpalo to. Nejdříve se postavily dvě zkoušky pro jedničky, za necelé dvě hoďky pro dvojky a pak šly trojky. Celkem rychle jsme byly hotovy. Na závodech byla holka se štěnětem malého kelpiáka. Krasavec !!!

 

FRÝDLANT - 20. 6. 2009

Rozhodčí: V. Macková

Příšerné počasí. Od rána děsný slejvák. Nedaly se ani roztáhnut klece.Všude plno vody. Ale zato nám to pěkně běhalo. Deště jsme se nezalekly a v obou bězích jsme získaly 2.místa a " výborné". Zdá se, že eliminace odbíhání za Eliškou se pomalu začíná projevovat. Jupíííí!

 

PRAHA-BŘEZÍNĚVES - 6.7. 2009

Rozhodčí: P.Rybář

Do Prahy jsme jely s Elis a Evou Mikurdovou a to hned ze dvou důvodů. Zaprvé jsme si chtěly vyzkoušet běhat na umělé trávě, což se zde nabízelo, a za druhé jsme se po závodech jely podívat na náš budoucí přírůstek- borderku Nyxu. Její páníčkové tento závod organizovali. Ale k věci. Poprvé jsem se zde setkala s přeskakováním skoček v opačném směru. Prý se to teď běhá...no, my se na tom v prvním běhu diskly. Druhý běh jsme zaběhly jakš takš. Jedna odmítačka, jinak dobře. Barča neodbíhala. Skončila 17. ze 34. Já vím...žádná sláva:-(. Ale zato štěňátka byla úúúúúžasná!!!

 

HOLANDSKO-ARDEN - 23. 7. - 27. 7. 2009

Tak na těchto závodech jsem sice neběhala (mistovství Evropy), ale i účast na akci takového významu stojí za zmínku. Běhala tam Elis s Keskou. Akce byla skvělá, viděla jsem na vlastní oči spoustu světových agiliťáků, žila jsem tři dny v kempu s lidmi z celé Evropy, pro které jsou psi životní styl.....Už jen to vše stálo za úděsnou a únavnou cestu. Ještěže na zpáteční cestě jsme měli zastávku v Praze, kde jsme se stavovali pro štěně.

 

PERMONÍK- 15. 8. 2009

Rozhodčí: A. Glocknerová

Opět tady nebyla Eliška. Měla nějaké důležitější závody mimo Ostravu, takže jsme  byly s Evou Mikurdovou. Telefonicky jsem jí mohla po akci slavnostně sdělit, že jsme v 1. běhu doběhly na 3. místě a v druhém běhu na prvním. Za obě zkoušky jsme dostaly výbornou, splnily jsme si limt na přestup do dvojek a to dokonce i s Bobinkou !!!!! A dokonce jsme vyhrály součty všech běhů. Lepšíme se !

 

TŘEBOVICE ( OŠRA ) - 3. 10. 2009

Rozhodčí: J. Podmolová

Žádná sláva. Barča zase koukala po Elišce nebo po vranách a ze tří běhů tři disky.

TŘEBOVICE ( OŠRA ) - 4. 10. 2009

Dneska už to bylo trochu lepší.5. místo v openu.

 

HOPSINKY - 24. 10. 2009

Běhaly jsme docela dobře. Ve zkoušce jsme byly dokonce první, v ostatních bězích jsme aspoň doběhly bez disku.

HOPSINKY - 25. 10. 2009

Diskotéka !

 

KATMAJÁCKÉ DERBY- Hlučín- 28. 11. 2009

3. místo ve zkoušce, jinak nic moc.

KATMAJĆKÉ DERBY - 29. 11

Všechny běhy zaběhla Barunka s chutí a reativně dobře. Na umístění to sice nestačilo, ale na dobrý pocit ano.

 

DOSTAL´S OPEN 1. - 16. 1. 2010

Rozhodčí : P. Rybář

 

Sviadnov- koňská hala. Barunka byla šikulka. Sice jsme se jednou diskly, ale ve zkoušce jsme byly první.

DOSTAL´S OPEN 1. - 17. 1. 2010

Rozhodčí: P. Rybář

Ráno byla Barča úplně zdrblá. Asi z té zimy a únavy. Myslela jsem, že je nemocná, ale brzy ožila a nakonec zabodovala v jumpingu, kde získala moc hezké 5. místo.

 

DOSTAL´S OPEN 2. - 6. 2. 2010

Rozhodčí: P. Dostál

Krásné třetí místo v openu.

DOSTAL´S OPEN 2. - 7. 2. 2010

Rozhodčí: P. Dostál

 Byly  jsme veleúspěšné- tedy na naše poměry. Ve zkoušce 2. místo a v jumpingu 3. místo. SOUČTY za oba dny jsme ve své kategori VYHRÁLY !!!!!

 

 

                                                             

 

© 2009 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode