Agility

BRUNTÁL- SVĚTLÁ HORA

Naše závodění s Bobinkou začalo v březnu roku 2003. Jely jsme do Bruntálu na náš první závod. Pokud si dobře vzpomínám, bylo nás tam z našeho klubu dost. Většina byli už ostřílení závodníci. Měla jsem trému a Bobinka byla ze všeho vyplašená, takže taky nebyla zrovna v pohodě. Ovšem nástup jsme zaznamenaly famózní. Bez jediného trestného bodu a na výbornou. Takže obrovská radost a chuť do dalšího závodění. Druhý den jsme ve zkoušce byly dokonce na 3. místě, i když "jen" velmi dobře. Pískala p. L. Pánková

Druhé kolo závodů se konalo tamtéž o měsíc později. To už se nám tak nedařilo. Skončily jsme "diskotékově". Rozhodčím byla J. Strnadová.

 

OSTRAVSKÝ POHÁR- prosinec 2003

Bobinka si postavila hlavu....za ohrazením se nacházel velký pes a Bobinka se rozhodla, že kolem něho nepoběží. Celou trasu parkuru jsem ji přemlouvala seč mi síly stačily, ale rychlejší pohyb než chůzi ( s občasnými přestávkami, kdy zkoumala, zda velký pes stále leží a nevykazuje jinou činnost) jsem z ní nedostala. Jednou jsme daly zkoušku aspoň na dobrou, pak jsme se diskly. Pískala p. rozhodčí Vendula Macková.

 

OSTRAVSKÝ POHÁR - únor 2004

I tentokrát bezúspěšně. Ze šesti běhů šest disků. Končila jsem ze slzami v očích. Bobinka si pravidelně krátila parkury. Po maximálně 5. překážce si to namířila do cíle. Což o to, časy byly úžasné, ale těch několik vynechaných překážek bral rozhodčí jako neodpustitelný přestupek, takže nás lidově řečeno vypískal.( To nechápu ) A to rozhodoval takový rozhodčí jako je Bernard Húppe.

 

OSTRAVSKÝ POHÁR - prosinec 2005

Běhaly jsme jen jeden den. Doběhly jsme, ale bez ohodnocení. Rozhodčím byla p. Jitka Novotná.

 

OSTRAVSKÝ POHÁR - březen 2007

Máme výbornou !!!! Tak trochu lepší výkon...po dlouhém čase.

 

VOSA CUP - únor 2008

Nikterak oslnivý výkon. Třetí místo, ale jen "dobrá". Rozhodčí: Petr Noga.

 

VOSA CUP - leden 2009

Bobinka je už konečně docela spolehlivý závodník, který neutíká z parkuru pro nic za nic. Patří sice k extra pomalým, ale neprchá  a soustředí se na výkon. Dokonce vyhrála klubové závody, které nebyly rozděleny na velikostní kategorie. Je pomalá, ale spolehlivá a technické fígle parkuru řeší "s přehledem". Nediskly jsme se, ale ani  jsme ani neoslnily. Takový zlatý střed. Já jsem byla spokojená. Pískal opět Petr Noga.

 

VOSA CUP - únor 2009

U p. rozhodčí L. Pánkové jsme získaly jednu VD a jednou jsme se diskly. Parkury byly pro nás obtížné. Byly založeny na zvládnutí vysílání psa. To opravdu není naše parketa. Nevadí, Bobi, i tak jsi běhala pěkně.

 

PERMONÍK - srpen 2009

Hurá a jupííííí !!!!! Splnily jsme  tři výborné pro přestup do dvojek. Pískala p. rozhodčí A. Gloknerová a ve druhém zkouškovém běhu jsme získaly výbornou. Bobinka běžela naprosto úžasně. Nestávkovala, nekoukala po vranách a hejbla kostrou, takže jsme byly v součtech i na stupních vítězů :-).

 

OSTRAVSKÝ POHÁR- březen 2010

Bobinka poprvé vystartovala v kategorii veteránů. Zaběhla svou klasiku a udělala paničce radost. Dostala velkou pusu a piškoty.

© 2009 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode