Smečka lidská

Naši lidskou smečku tvoří táta Ivan, dcery Eliška a Eva a moje maličkost.Tuto naši smečku vystihuje  termín " taková normální rodinka". Jste- li pamětníci a na tento báječný  cyklus televizních  příběhů rodiny Hanákových vzpomínáte, jistě víte, o čem je řeč. Připomínáme totiž až nápadně jednotlivé členy.

Místo želv- Poldinek- se však naším bytem prohání fůra chlupáčů a prakticky vše se točí kolem nich. S přestěhováním z paneláku do domečku za město se nám velmi zlepšily podmínky pro jejich chov. Máme tady pro ně moc hezké prostředí blízkého lesa a možnost dlouhých procházek v přírodě.

Nejzapálenějšími pejskaři v naší lidské smečce je Eliška a já. Evka a táta se psy sice necvičí, ale psí vášeň je svým způsobem také pohltila. No uznejte sami- copak by táta  jezdil  s Eliškou na závody a o prázdninách s námi až do Holandska na Mistrovství Evropy v agility ? Myslíte, že by se jen tak vzdal městského pohodlí a spal tři noci pod stanem, jedl konzervy a ráno čekal v řadě na místo v koupelně ? Do tajů agility už vcelku pronikl, jen naše snaha vtáhnout ho do závodění se stále míjí účinkem. Prohlašuje, že někdo z rodiny musí přece zůstat normální.

© 2009 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode